Tehovec A - Neratovice A

20.09.2014 20:45

V pátek jsme sehráli utkání proti Těžkému soupeři z Neratovic.

Již před utkáním nám bylo jasné, že na tři jejich slabší hráče musíme nahrát co nejvíce kuželek, a další tři musí tento náskok udržet. Toto je jedinná možná cesta k úspěchu.

No, tři body jsme uhráli, ale dostatečný náskok v poražených kuželkách se nahrát nepodařilo. Jirka porazil jen 414 kuželek, když zahrál pouze 271 do plných. Kuba nehodil špatně, ale na dvojce jen 204 je málo, a tak to dalo 426 kuželek. Vedeme 2:0, ale pouze o 32 kuželek.

Ani Martin Hr. na tom dnes není nejlépe, prostředek a prostředek. na jednotce slabých 131 do plných, v dorážce 61 dává celkem pouze 191 kuželek a po půli ztrácí na soupeře hrozivých 55 kuželek. Ale jednička je mrcha. Martin za to táhá a náskuk soupeře mizí. Martin umazal velkou část náskuku, přesto na 426 kuželek prohrává o 14. kuželek. Následuje souboj "funkcionářů". Petr proti Honzovi Kozákovi. Petra bolí koleno, sotva došlapuje, Honza taky není ve formě a tak je to boj o to, kdo pokazí méně hodů. Po půli je na tom soupeř o 8 kuželek lépe. Petr to musí zvládnout a na dvojce přidat. To se povedlo a další bod pro nás. Petr vítězí 408:397.

Vedeme 3:1 ale náskok 39 kuželek je před hrou dvou nejlepších hráčů soupeře málo.

Tomáš Bílek se soupeře drží pouze ve hře do plných, v dorážce již propastně ztrácí, 401:446 již otáčí průběžné vedení na stranu hostů. Ani Martinovi se nedaří odvrátit prohru. Soupeř je stále o něco vpředu. Martin 435, soupeř skvělých 467.

Neratovice si tak zaslouženě z naší kuželny odváží cenné vítězství. Doufejme, že to je a bude jedinná domácí ztráta.